Aktuality História Základné informácie Prijatie do ZUŠ, poplatky Zamestnanci školy Súťaž
Naše úspechy Hudobný odbor Tanečný odbor Lit. - dramatický odbor Výtvarný odbor

NAŠE ÚSPECHY V ŠKOLSKOM ROKU  2008/2009

7. ROČNÍK CELOSLOVENSKEJ  SÚŤAŽE V HRE NA DYCHOVÝCH NÁSTROJOCH
- NA ZOBCOVEJ FLAUTE (ZF) A DREVENÝCH DYCHOVÝCH NÁSTROJOCH (DDN)
S NÁZVOM "Č A R O V N Á  F L A U T A".

Súťaž sa konala v dňoch 12. - 14. novembra 2008 v Nižnej (na ORAVE).

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória V hre na hudobnom nástroji Korepetítor Pripravujúci pedagóg
Barbora Šišmičová 1. miesto + Laureát súťaže v hre na dychových nástrojoch V. kategória DDN Mgr. Renáta Svitková Dagmar Bobulová
Peter Palák Čestné uznanie + Cena pre najmladšieho účastníka súťaže I. kategória ZF Katarína Somorová Rudolf Goga
Barbora Gogová Čestné uznanie III. kategória ZF Katarína Somorová Rudolf Goga
Andrej Maťaš Čestné uznanie I. kategória DDN Katarína Somorová Rudolf Goga
Ľudmila Zimmermannová Čestné uznanie I. kategória DDN Mária Zliechovcová Ondrej Pápai
Lucia Šutková Čestné uznanie V. kategória DDN Mgr. Renáta Svitková Mgr. Miriam Ďurišová

2. ROČNÍK CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE V KOMORNEJ HRE "MUSICA CAMERATA"
21. - 22. novembra 2008 Bratislava

Komorné zoskupenie Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Klavírne trio Lucia Šutková - priečna flauta,
Barbora Šišmičová - hoboj,
Katarína Somorová - klavír
Strieborné pásmo IV. kategória  Mgr. Miriam Ďurišová, Dagmar Bobulová

4. ROČNÍK "MLADÉ TALENTY LADISLAVA MOKRÉHO" OBLASTNÁ SÚŤAŽ V HRE NA KEYBOARDE 24. november 2008 ZUŠ Topoľčany

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Juraj Mikuláš Zlaté pásmo II. kategória Vladimír Fraňo
Anita Tanušková,
Michal Fábik
Zlaté pásmo IV. kategória - komorná hra Lucián Bezák
Petra Miksová Strieborné pásmo I. kategória Vladimír Fraňo
Ján Jurík Strieborné pásmo II. kategória Zita Slavíčková
Martina Prídavková Strieborné pásmo II. kategória Eva Ondrušková
Veronika Košťálová Strieborné pásmo III. kategória Oľga Kovalčíková
Martina Vičanová Bronzové pásmo II. kategória Martina Šišková
Soňa Kubričanová Bronzové pásmo III. kategória Eva Ondrušková
Samuel Zimmermann Čestné uznanie I. kategória Mgr. Hana Streďanská
Filip Sedmák Čestné uznanie I. kategória Juraj Mikuláš
Iveta Ďatelinková Čestné uznanie III. kategória Vladimír Fraňo
Lenka Kováčiková Čestné uznanie III. kategória Juraj Mikuláš

Fotogaléria: http://www.zus-mokreho.sk/show_galery.php?id=69

CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ V HRE NA KLAVÍRI "MLADÍ KLAVIRISTI"
november 2008 Bratislava

Meno súťažiaceho Umiestnenie Pripravujúci pedagóg
Natália Paulovičová 2. miesto Mgr. art. Denisa Krajčovičová

PREHLIADKA MLADÝCH GITARISTOV, 6. ROČNÍK
17. marec 2009 ZUŠ Eugena Suchoňa

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Dávid Thomas Zlaté pásmo V. kategória Věra Vašková


CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ V HRE NA KLAVÍRI SCHNEIDEROVA TRNAVA
26. marec 2009

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Natália Paulovičová Zlaté pásmo III. kategória Mgr. Denisa Krajčovičová
Janka Budzelová Strieborné pásmo I. kategória Oľga Kovalčíková
Silvia Hnátová Bronzové pásmo IV. kategória Mgr. Anna Drahošová
Tamara Mináriková Bronzové pásmo IV. kategória Oľga Kovalčíková


9. ROČNÍK MEDZINÁRODNEJ GITAROVEJ SÚŤAŽE "BOJNICE 2009"
2. - 3. apríl 2009

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Dávid Thomas 3. miesto IV. kategória Věra Vašková

 

2. Celoštátna prehliadka základných umeleckých škôl v sólovej hre na keyboarde
6. - 7. apríl 2009 Považská Bystrica

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Juraj Mikuláš zlaté pásmo 3. kategória Vladimír Fraňo


FESTIVAL MODERNÉHO TANCA BOJNICE DANCE 2009, 4. ROČNÍK
30. apríl 2009 Bojnice


Tanečná skupina Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
CIK-CAK 2. miesto Show dance - malé choreografie Janette Kertészová
CIK-CAK 3. miesto Scénický tanec - malé choreografie "Prosby" Janette Kertészová,
hudba: Lucián Bezák
TM-COMPANY Cena poroty Show dance - formácie Martina Rihárová


I. ROČNÍK CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE S MEDZINÁRODNOU ÚČASŤOU V SÓLOVEJ HRE NA STRUNOVÝCH NÁSTROJOCH, 13. máj 2009 ZUŠ Rosinského Nitra

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Dávid Thomas 4. miesto IV. kategória Věra Vašková

MLADÍ GITARISTI 2009, HUDOBNÝ FESTIVAL IVANA BALLU S MEDZINÁRODNOU ÚČASŤOU, 14. ROČNÍK, 21. máj 2009, ZUŠ I. Ballu Dolný Kubín

Meno súťažiaceho Umiestnenie Kategória Pripravujúci pedagóg
Dávid Thomas 5. miesto III. kategória Věra Vašková
programovanie & dizajn: Action.net, s.r.o.